ANASAYFA BELDELER GÜMÜŞLÜK

DİL SEÇİMİ

English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

BODRUM BELDELERİ

BODRUM
Halikarnassos‘ta (Bodrum‘un ...
AKYARLAR
Turgutreis’in güneyinde yer alan ...
BAĞLA
Kargı ve Bağla koyları geniş kumsal...
BARDAKÇI
Bodrum merkeze en yakın koydur. Karadan...

YOKARLILAR EMLAK


Malikaneler Bölgesinde Çok Özel Malikane Arazisi

AYIN ANKETİ

Sizce Bodrum'un En Büyük Sorunu Nedir?
 

ZİYARETÇİ SAYISI

Bugün4
Dün223
Bu Hafta1112
Bu Ay6402
Toplam3266405

(C) BilCELL

EN ÇOK ARANANLAR

YOKARLİLAR Gayrimenkul Bodrum Yalıkavak Torba Gümüşlük Gündoğan Türkbükü Gölköy Ortakent Bölgesinde Denize Sıfır Malikane Ucuz Lebiderya Arsa Ev Dubleks Daire Vip Turizm İmarlı Araziler Gayrimenkuller Çok Özel

MAVİ YOLCULUK

23 m’den oluşan gulet yatımız sizlere Ege Denizinde muhteşem bir mavi yolculuk ve mükemmel bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır...

 

GÜMÜŞLÜK

Bodrum’a en uzak mesafede olan bu koy, 26 kilometre uzaklıktadır. Kadıkalesi’nden sonra en eski yerleşim yerlerinden biridir, arkeolojik olarak resmi sit alanıdır. Gümüşlük’ün Kral Mausolos tarafından 4. yüzyılda yapılan Myndos kentinin bulunduğu bölgede yer aldığı bilinmektedir. Antik stadyum ve tiyatro dahil toprak üstünde hemen hemen eskiden hiç iz kalmamıştır. Myndos Limanı, bugün sular altında kalmış olmasına, antik dönemden günümüze çok az kalıntı ulaşmış olmasına karşın, dalmayı sevenler için su altında unutulmaz görüntülerle karşılaşmak hala mümkündür. Arkeolojik sit alanı olduğundan yalnızca snorkellerle dalınmasına izin verilmektedir.Antik çağlarda Myndos’un bağımsız olarak gümüş para bastığından söz edilmektedir. Yöre halkı gümüş madeni olabileceği düşüncesiyle bölgeye Gümüşlük adını vermiştir.Myndos, antik çağın şarap üretim merkezi olarak bilinmektedir. Myndoslular şarabı deniz suyuna karıştırarak içerlermiş.Gümüşlük’ün açık denizden korunmalı olan iki koyunu birbirinden ayıran ve sahile yakın olan Tavşan Adası’na diz boyu olan sudan yürüyerek gitmek mümkündür. Güneşin batışının en güzel seyredildiği yerlerden biri olan Gümüşlük, 1999 yılında Belediye olmuştur.

 

Description  Description  Description  

Tilkicik Koyunda Deniz Manzaralı Müstakil Villa
Yalıkavak - Tilkicik mevkiinde 1000 m² alan içerisinde 450 m² kapalı alana sahip, 4 yatak odası, 5 banyo+wc, 2 salon, 2 mutfaktan oluşan, bahçeli, müştemilatlı, özel yüzme havuzlu, deniz manzaralı müstakil malikane.

Yalıkavak Marina Manzaralı Müstakil Villa
Yalıkavak - Geriş mevkiinde 600 m² arsa içerisinde 290 m² kullanım alanına sahip, 4 yatak odası, 4 banyo+wc, 1 salon ve mutfaktan oluşan özel yüzme havuzlu, deniz ve doğa manzaralı müstakil villa.