ANASAYFA BELDELER GÜNDOĞAN

DİL SEÇİMİ

English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

BODRUM BELDELERİ

BODRUM
Halikarnassos‘ta (Bodrum‘un ...
AKYARLAR
Turgutreis’in güneyinde yer alan ...
BAĞLA
Kargı ve Bağla koyları geniş kumsal...
BARDAKÇI
Bodrum merkeze en yakın koydur. Karadan...

YOKARLILAR EMLAK


Malikaneler Bölgesinde Çok Özel Malikane Arazisi

AYIN ANKETİ

Sizce Bodrum'un En Büyük Sorunu Nedir?
 

ZİYARETÇİ SAYISI

Bugün157
Dün178
Bu Hafta1384
Bu Ay4063
Toplam3277662

(C) BilCELL

EN ÇOK ARANANLAR

YOKARLİLAR Gayrimenkul Bodrum Yalıkavak Torba Gümüşlük Gündoğan Türkbükü Gölköy Ortakent Bölgesinde Denize Sıfır Malikane Ucuz Lebiderya Arsa Ev Dubleks Daire Vip Turizm İmarlı Araziler Gayrimenkuller Çok Özel

MAVİ YOLCULUK

23 m’den oluşan gulet yatımız sizlere Ege Denizinde muhteşem bir mavi yolculuk ve mükemmel bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır...

 

GÜNDOĞAN

Bodrum’a 18 kilometre uzaklıkta olan bu belde antik çağda Madnasa diye bilinen eski Leleg şehrinin çok yakınında yer almaktaydı.Gündoğumu, günün ışıldadığı zaman anlamına gelen Farilya, günümüzde Gündoğan ismine dönüşmüştür.İrili ufaklı pek çok işletme, en uzun sahil şeridine sahip olan Gündoğan yalısına yerleşmiştir. Küçük limanında günübirlik kiralanılabilen tekneler vardır. Biri çam ormanlarının içinde, öteki kayaya yerleşmiş olan 52 basamak manastırı, Leleg kaya mezarları, Peynir Çiçeği Mağarası, değirmenler ve sarnıçlar Gündoğan’ın tarihi zenginlikleridir.

 

Description  Description  Description  

Tilkicik Koyunda Deniz Manzaralı Müstakil Villa
Yalıkavak - Tilkicik mevkiinde 1000 m² alan içerisinde 450 m² kapalı alana sahip, 4 yatak odası, 5 banyo+wc, 2 salon, 2 mutfaktan oluşan, bahçeli, müştemilatlı, özel yüzme havuzlu, deniz manzaralı müstakil malikane.

Yalıkavak Marina Manzaralı Müstakil Villa
Yalıkavak - Geriş mevkiinde 600 m² arsa içerisinde 290 m² kullanım alanına sahip, 4 yatak odası, 4 banyo+wc, 1 salon ve mutfaktan oluşan özel yüzme havuzlu, deniz ve doğa manzaralı müstakil villa.