ANASAYFA BELDELER TURGUTREİS

DİL SEÇİMİ

English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

BODRUM BELDELERİ

BODRUM
Halikarnassos‘ta (Bodrum‘un ...
AKYARLAR
Turgutreis’in güneyinde yer alan ...
BAĞLA
Kargı ve Bağla koyları geniş kumsal...
BARDAKÇI
Bodrum merkeze en yakın koydur. Karadan...

YOKARLILAR EMLAK


Malikaneler Bölgesinde Çok Özel Malikane Arazisi

AYIN ANKETİ

Sizce Bodrum'un En Büyük Sorunu Nedir?
 

ZİYARETÇİ SAYISI

Bugün17
Dün223
Bu Hafta1125
Bu Ay6415
Toplam3266418

(C) BilCELL

EN ÇOK ARANANLAR

YOKARLİLAR Gayrimenkul Bodrum Yalıkavak Torba Gümüşlük Gündoğan Türkbükü Gölköy Ortakent Bölgesinde Denize Sıfır Malikane Ucuz Lebiderya Arsa Ev Dubleks Daire Vip Turizm İmarlı Araziler Gayrimenkuller Çok Özel

MAVİ YOLCULUK

23 m’den oluşan gulet yatımız sizlere Ege Denizinde muhteşem bir mavi yolculuk ve mükemmel bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır...

 

TURGUTREİS

Yarımadadaki ikinci en büyük yerleşim yeri olan ve Bodrum’a 18 kilometre uzaklıkta olan Turgutreis beldesi, adını ünlü Türk denizcisi Barbaros’un “Denizcilikte, mertlikte benden ileridir” dediği Turgut Reis’ten almıştır. Beldenin birkaç kilometre dışında, deniz kenarındaki anıt Turgut Reis’in ilk yelken açtığı yeri gösterir. Genelde yazlıkların bulunduğu Turgutreis’te lezzetli Türk yemeklerini tadacağınız restoranlar ve barlar bulunmaktadır.Turgutreis’e gitmek için kullandığımız yol, zamanında sadece atların kullandığı yolun asfalta dönüşmüş şeklidir.

 

Description  Description  Description  

Tilkicik Koyunda Deniz Manzaralı Müstakil Villa
Yalıkavak - Tilkicik mevkiinde 1000 m² alan içerisinde 450 m² kapalı alana sahip, 4 yatak odası, 5 banyo+wc, 2 salon, 2 mutfaktan oluşan, bahçeli, müştemilatlı, özel yüzme havuzlu, deniz manzaralı müstakil malikane.

Yalıkavak Marina Manzaralı Müstakil Villa
Yalıkavak - Geriş mevkiinde 600 m² arsa içerisinde 290 m² kullanım alanına sahip, 4 yatak odası, 4 banyo+wc, 1 salon ve mutfaktan oluşan özel yüzme havuzlu, deniz ve doğa manzaralı müstakil villa.