ANASAYFA BELDELER TÜRKBÜKÜ

DİL SEÇİMİ

English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

BODRUM BELDELERİ

BODRUM
Halikarnassos‘ta (Bodrum‘un ...
AKYARLAR
Turgutreis’in güneyinde yer alan ...
BAĞLA
Kargı ve Bağla koyları geniş kumsal...
BARDAKÇI
Bodrum merkeze en yakın koydur. Karadan...

YOKARLILAR EMLAK


Malikaneler Bölgesinde Çok Özel Malikane Arazisi

AYIN ANKETİ

Sizce Bodrum'un En Büyük Sorunu Nedir?
 

ZİYARETÇİ SAYISI

Bugün140
Dün178
Bu Hafta1367
Bu Ay4046
Toplam3277645

(C) BilCELL

EN ÇOK ARANANLAR

YOKARLİLAR Gayrimenkul Bodrum Yalıkavak Torba Gümüşlük Gündoğan Türkbükü Gölköy Ortakent Bölgesinde Denize Sıfır Malikane Ucuz Lebiderya Arsa Ev Dubleks Daire Vip Turizm İmarlı Araziler Gayrimenkuller Çok Özel

MAVİ YOLCULUK

23 m’den oluşan gulet yatımız sizlere Ege Denizinde muhteşem bir mavi yolculuk ve mükemmel bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır...

 

TÜRKBÜKÜ

Gölköy’den biraz ileride, Bodrum’a 15 kilometre uzaklıkta olan Türkbükü, antik çağda Madnasa adıyla anılırdı. Türkler’den önce Rum köyü olan ve Rumbükü adıyla anılan köy, Türkler’in eline geçmesiyle Türkbükü adını almıştır. Adı her zaman birlikte anılan Gölköy ve Türkbükü, Gündoğan Belediyesi’ne bağlı iki köy iken 18 Nisan 1999 seçimlerinden sonra Göltürkbükü beldesi olarak belediyelik oldu.Türkbükü tepelerinde pek çok kalıntı bulunmaktadır. Birbirine geçen odalardan oluşan oyuk kaya mezarları ilginç bir görüntü sergilemektedir.Sahil boyu sıralanmış olan otel, motel, bar ve restoran türü tesisler aradığınız tüm çeşitliliği sunmaktadır.

 

Description  Description  Description  

Tilkicik Koyunda Deniz Manzaralı Müstakil Villa
Yalıkavak - Tilkicik mevkiinde 1000 m² alan içerisinde 450 m² kapalı alana sahip, 4 yatak odası, 5 banyo+wc, 2 salon, 2 mutfaktan oluşan, bahçeli, müştemilatlı, özel yüzme havuzlu, deniz manzaralı müstakil malikane.

Yalıkavak Marina Manzaralı Müstakil Villa
Yalıkavak - Geriş mevkiinde 600 m² arsa içerisinde 290 m² kullanım alanına sahip, 4 yatak odası, 4 banyo+wc, 1 salon ve mutfaktan oluşan özel yüzme havuzlu, deniz ve doğa manzaralı müstakil villa.