ANASAYFA HAKKIMIZDA HASAN YOKARLI

DİL SEÇİMİ

English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

BODRUM BELDELERİ

BODRUM
Halikarnassos‘ta (Bodrum‘un ...
AKYARLAR
Turgutreis’in güneyinde yer alan ...
BAĞLA
Kargı ve Bağla koyları geniş kumsal...
BARDAKÇI
Bodrum merkeze en yakın koydur. Karadan...

YOKARLILAR EMLAK


Malikaneler Bölgesinde Çok Özel Malikane Arazisi

AYIN ANKETİ

Sizce Bodrum'un En Büyük Sorunu Nedir?
 

ZİYARETÇİ SAYISI

Bugün157
Dün178
Bu Hafta1384
Bu Ay4063
Toplam3277662

(C) BilCELL

EN ÇOK ARANANLAR

YOKARLİLAR Gayrimenkul Bodrum Yalıkavak Torba Gümüşlük Gündoğan Türkbükü Gölköy Ortakent Bölgesinde Denize Sıfır Malikane Ucuz Lebiderya Arsa Ev Dubleks Daire Vip Turizm İmarlı Araziler Gayrimenkuller Çok Özel

MAVİ YOLCULUK

23 m’den oluşan gulet yatımız sizlere Ege Denizinde muhteşem bir mavi yolculuk ve mükemmel bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır...

 

Hasan YOKARLI Kimdir?

HASAN YOKARLI KİMDİR?
BUGÜNE KADAR NE TÜR İŞLER YAPTI?
GÜNDEMDEKİ PROJELERİ NELERDİR?
Geriş Köyünde 12.12.1970 yılında doğdu. Evli, 3 çocuk babası, ortaöğretimini tamamladıktan sonra yörede o zamanlar süngercilik ön planda olduğu için 2 yıl süngercilik yaptı ve sonra turizm sektöründe yat teknelerinde miçoluk yaptı. Daha sonra sırasıyla gemici, usta gemici, liman kaptanı ve kıyı kaptanlığı yaparak Bodrum’un saygın kaptanları arasında yer aldı.Yakın yol sınırlı kaptan ehliyetine sahip. 13 yıl önce kurduğu Yalıkavak Yokarlılar Emlak şirketi kısa zamanda yöreye çok değerli iş adamlarına ev ve arsa satan bir firma haline gelmiştir. Bu gücünü müşterilerine verdiği güven ve dürüstlükle elde etmiştir.13 yıldır ayakta kalmanın, büyümenin gücünü çok değerli müşterilerinden aldığını bilmektedir.

Bütün müşterileriyle uzun vadede düşünüp doğru yatırım, kazandır-kazan mantığını hep uygulamıştır. Yalıkavak’ ta Vesmir Tour Turizm Acentası’nın sahibidir. Bodrum Denizciler Derneği üyesidir. Bodrum Esnaf Sanatkarlar Derneği üyesidir. Yalıkavak Belediye Spor Yönetim Kurulu üyesidir. Bodrum Ticaret Odası 8. Grup Finans Grubu meclis üyesidir. Yalıkavak’ta çalışan personeliyle birlikte Yokarlılar Emlak profesyonel bir grup halinde hizmet vermektedir. Bizlere vermiş olduğunuz destek sayesinde bu günlere bize taşıdığınız için siz değerli müşterilerimize çok teşekkür ederiz.. Sizlere her zaman layık olmaya çalıştık ve çalışacağız.
Hasan YOKARLI

 

Description  Description  Description  

Tilkicik Koyunda Deniz Manzaralı Müstakil Villa
Yalıkavak - Tilkicik mevkiinde 1000 m² alan içerisinde 450 m² kapalı alana sahip, 4 yatak odası, 5 banyo+wc, 2 salon, 2 mutfaktan oluşan, bahçeli, müştemilatlı, özel yüzme havuzlu, deniz manzaralı müstakil malikane.

Yalıkavak Marina Manzaralı Müstakil Villa
Yalıkavak - Geriş mevkiinde 600 m² arsa içerisinde 290 m² kullanım alanına sahip, 4 yatak odası, 4 banyo+wc, 1 salon ve mutfaktan oluşan özel yüzme havuzlu, deniz ve doğa manzaralı müstakil villa.